Spôsob použitia

Používajte Everdry len na noc, pred spaním, kedy ste už v kľudu. Tento spôsob použitia zaručuje maximálnu účinnosť.

Ráno umyte miesto aplikácie a prípravok v priebehu dňa znovu nepoužívajte. Medzitým môžete použiť Váš obľúbený dezodorant.

Prípravok používajte prvý týždeň každý deň, až kým pozorujete potenie počas dňa. Potom znížte frekvenciu užívania na 2-3x týždenne, neskôr stačí užívať prípravok 1x týždenne alebo keď potenie prekročí Vami požadovanú úroveň.

Miesto nanášanie by malo byť suché. Je vhodné miesto vysušiť handričkou alebo vreckovkou a je odporúčané sa 2 hodiny pred použitím nekúpať a nesprchovať. Neaplikujte prípravok na podráždenú pokožku. Nehoľte postihnutú oblasť minimálne 24 hodín pred použitím prípravku. To platí hlavne pri použití v podpazuší.

Miesto aplikácie je vhodné mať oholené pre lepšiu účinnosť, ale nie je to podmienka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod vyššie.Nežiaduce účinky

Antiperspirant Everdry je veľmi dobre znášaný, pretože neobsahuje alkohol, ktorý môže vysúšať a dráždiť pokožku. Koncentrácia účinnej látky je zvolená tak, aby pokožku nezaťažovala, ale pritom poskytla optimálnu ochranu proti potenie. Zriedkavo sa môže vyskytnúť pálenie alebo svrbenie krátko po aplikácii. V drvivej väčšine sú tieto následky spôsobené podráždením pokožky a nie jej citlivosťou. Najjednoduchší spôsob ako týmto nepríjemnostiam predísť:

  • Riadne vysušiť miesto pred aplikáciou, napríklad vreckovkou.
  • Miesto aplikácie neholiť menej ako 24 hodín pred použitím prípravku. Platí čím dlhšie, tým lepšie - pokožka má viac času na regeneráciu.
  • Zmenšiť dávkovanie a predĺžiť intervaly medzi aplikáciami.Upozornenie

Liek je určený len na vonkajšie použitie.
V prípade zasiahnutia očí alebo úst okamžite opláchnite postihnuté miesta studenou vodou.
Uchovávajte pri teplote do 30°C.


Čo je Everdry?

Everdry je antiperspirant proti nadmernému poteniu a zápachu. Je to číry, bezfarebný roztok distribuovaný v balení roll on - s guličkou.


Doba použiteľnosti

30 mesiacov


Zloženie, účinné látky

14% chloridu hlinitého, čistená voda, hydroxyetylcelulóza.


Výrobca

Everdry GmbH & Co. KG, Nemecko